КУХНІ

Кухні Модерн

Кухні Класичні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Компанія «Meblistyl» пропонує своїм клієнтам кухонні меблі на замовлення Львів. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, використання сучасного обладнання, розробці свого неповторного стилю при проектуванні меблів і широкому асортименту використовуваних матеріалів ми успішно зарекомендували себе на меблевому ринку у Львові. Наші фахівці прекрасно розуміють, що коли замовник звертається за проектом кухні Львів, він хоче отримати ексклюзивний варіант, який відповідав би його потребам і можливостям.

Коли Ви замовляєте меблі в нашій компанії, Ви можете бути впевнені, що Вам запропонують всі доступні варіанти вибору:

- Перш за все, Ви зможете ознайомитися з усім асортиментом матеріалів і комплектуючих, які ми використовуємо при виробництві кухні на замовлення Львів.

- Наші кваліфіковані дизайнери допоможуть Вам втілити майбутню кухню Львів в комп'ютерному проекті.

- Менеджери допоможуть розрахувати вартість реалізації проекту кухні Львів, з урахуванням ваших вимог до меблів і фінансових можливостей.

При виготовленні кухні на замовлення Львів, ми використовуємо найрізноманітніші матеріали для оформлення фасадів: масив дерева, МДФ, ДСтП, скло, пластик або їх поєднання. Постачальників матеріалів ми вибираємо по оптимальному співвідношенню ціни і якості, що дає можливість виробляти меблі різної цінової категорії: від бюджетної до елітної. На всі меблі, виготовлену на замовлення у компанії «Стиль» поширюється гарантія, також у нас передбачені умови гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Наші дизайнери - висококваліфіковані фахівці і знають свою справу, вони:

- Вони ознайомлять Вас з асортиментом матеріалів, що використовуються у виробництві меблів на замовлення, а також розкажуть про основні відмінності застосовуваних матеріалів.

- Допоможуть вибрати стиль і колірне рішення для майбутньої кухні Львів, а також підібрати фурнітуру таким чином, щоб дотриматися всіх вимог до оформлення і зберегти цілісність візуального сприйняття.

- Разом з вами вони розроблять попередній макет майбутньої кухні на замовлення Львів і продумають умови оптимального розміщення меблів в інтер'єрі.

- Розкажуть, як правильно підібрати і гармонійно вписати в інтер'єр побутову техніку, з урахуванням розміру і планування приміщення, де буде знаходитися кухонна гарнітура.

- Чи дадуть рекомендації щодо раціонального і ергономічному розміщення розеток електромережі, розводки труб водопостачання і підготовки системи вентиляції для установки витяжки.

- Дадуть на всі питання, пов'язані з розташуванням меблів, доглядом за обраними матеріалами, умовами установки, експлуатації та обслуговування.

Ремонт пральних машин Львів